Spolehlivé a jednoduché EET řešení pro Vaše podnikání

Akční ceny se slevou 41% ! EET řešení již od 2 944,- bez DPH a bez závazků.
Součástí Dotykačky MOBILNÍ je plnohodnotný tablet ! Lze tedy využívat nejen jako pokladnu (internet, email, radio, fotky)


Celou pořizovací cenu si můžete odečíst díky mimořádné slevě na dani ve výši 5 000 Kč (sleva platí pro podnikající fyzické osoby), takže tento pokladní systém Dotykačku MOBILNÍ získáte v podstatě zdarma.
EET pokladny Dotykačka jsou spolehlivéjednoduše ovladatelné pokladní systémy pro malé a středně velké obchody, restaurace, hotely, výrobce, řemeslníky a poskytovatele služeb. Tyto registrační pokladny určené pro elektronickou evidenci tržeb jsou uživateli oceňovány pro jednoduchou instalaci, snadnou obsluhu, spolehlivý provoz, nonstop technickou podporu a detailní návody. Pokladny fungují i při výpadku internetu, evidují tržby v pověření na více DIČ a umí tisknout účtenky mimo EET. Nejlevnější akční sada Dotykačka MOBILNÍ efektivně řeší EET pro malé živnostníky jako stánkaře, řemeslníky a poskytovatele služeb.

Pokladní systém Dotykačka představuje spojení kvalitní dotykové EET pokladny včetně příslušenství (tiskárny, váhy, platební terminály, čtečky čarových kódů, pokladní zásuvky) a pokladní a skladové aplikace s množstvím praktických funkcí, které se dají nastavovat přímo na EET pokladně nebo hromadně ve vzdálené správě.

Úspěšně jsme zvládli první dvě fáze EET a získali tisíce spokojených zákazníků a uživatelů z oblasti obchodů, stravování, ubytování a služeb. Tím se Dotykačka stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů EET pokladen na trhu. Nyní jsme připraveni poskytnout EET pokladny výrobcům, stánkařům, řemeslníkům a poskytovatelům služeb, kteří musí evidovat tržby od 1. března a 1. června 2018.
Pro více informací zanechte Váš telefon, my Vám zavoláme zpět a vše rádi vysvětlíme.

Aktuální cenovou nabídku naleznete na našem Facebooku.


Potřebuje poradit s výběrem té správné varianty? nebo si chcete vyzkoušet jak pokladna funguje?


Zanechte Váš telefon a my Vám zavoláme zpět, zdarma

nebo zavolejte Vy nám na tel. +420 499 599 629

Zanechte Váš telefon a my Vám obratem zavoláme zpět, zdarma

Soubory musí být menší než 40 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png pdf doc docx xls xlsx zip.
Soubory musí být menší než 40 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png pdf doc docx xls xlsx zip.

EET řešení

Říkají o nás